Volkswagen Touran 2.0 TDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 266,600 мкд / 4,300
Бренд / Модел: Volkswagen Touran
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Куманово, Куманово

Увезена од Швајцарија со сите платени давачки до регистрација, фул опрема, прва фарба, со сервисна книшка.

Uvezena od Shvajcarija so site plateni davachki do registracija, ful oprema, prva farba, so servisna knishka.

Информации за огласувачот

Мемет
076490753