VW Passat 1.9 TDI 131hp

Тип на оглас Се продава
Цена: 189,100 мкд / 3,050
Бренд / Модел: Volkswagen Passat
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Се продава Фолксваген Пасат 1.9 ТДИ 131хп.Колата е во одлична состојба, редовно сервисирана.

Se prodava Folksvagen Pasat 1.9 TDI 131hp.Kolata e vo odlichna sostojba, redovno servisirana.

Информации за огласувачот

Дамјан
078421605