VW Golf 1.6

Тип на оглас Се продава
Цена: 229,338 мкд / 3,699
Бренд / Модел: Volkswagen Golf 5
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Велес, Чашка

Голфот е во добра состојба, увезен од Швајцарија, поседува сервисна книшка .

Golfot e vo dobra sostojba, uvezen od Shvajcarija, poseduva servisna knishka .

Информации за огласувачот

Звонко
078966001
078947786