VW Touran 1.9 TDI 2004

Тип на оглас Се продава
Цена: 99,200 мкд / 1,600
Бренд / Модел: Volkswagen Touran
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Продавачот прифаќа предлози за цена, се продава само цела, десен волан, 2004 год, 6 брзини, клима, исправна, фулл опрема, алумински бандаши, добар ентериер, солидни гуми 1.9 тди, оштетено е само предно десно крило и ретровизор.

Prodavachot prifaka predlozi za cena, se prodava samo cela, desen volan, 2004 god, 6 brzini, klima, ispravna, full oprema, aluminski bandashi, dobar enterier, solidni gumi 1.9 tdi, oshteteno e samo predno desno krilo i retrovizor.

Информации за огласувачот

Цитроен
077566011