Volkswagen Golf 5 2.0 Tdi

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Volkswagen Golf 5
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Ѓорче Петров

Vw Golf 5 2.0 Tdi 2006' 8V

-Платени се сите давачки
-Возилото е во одлична состојба

Vw Golf 5 2.0 Tdi 2006' 8V

-Plateni se site davachki
-Voziloto e vo odlichna sostojba

Информации за огласувачот

Auto Plac Kros
070333882