Volkswagen Golf 5 2.0 TDI 140 ps 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Volkswagen Golf 5
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI 140 ps 2007

-Регистриран со зелен картон
-Сервисиран
-4 нови гуми
-Купен од Порше Македонија

Volkswagen Golf 5 2.0 TDI 140 ps 2007

-Registriran so zelen karton
-Servisiran
-4 novi gumi
-Kupen od Porshe Makedonija

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
070299004