Трособен стан

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,224,000 мкд / 52,000
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 87
Подрум: Да
Паркинг: Нема паркинг
Локација: Скопје, Бутел

Продавам трособен стан во населба Радишани. Станот има 87м2 + подрум, две големи спални соби, секоја од нив по 14м2. Два тоалета и голема дневна соба со трпезарија која по желба лесно може да се преуреди и да се добие трета спална соба. Цената не е фиксна.Чист имотен лист.

Prodavam trosoben stan vo naselba Radishani. Stanot ima 87m2 + podrum, dve golemi spalni sobi, sekoja od niv po 14m2. Dva toaleta i golema dnevna soba so trpezarija koja po zelba lesno moze da se preuredi i da se dobie treta spalna soba. Cenata ne e fiksna.Chist imoten list.

Информации за огласувачот

Марјан
075242882