Toyota Yaris во перфектна состојба

Тип на оглас Се продава
Цена: 192,200 мкд / 3,100
Бренд / Модел: Toyota Yaris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 143000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Се продава Тоyота Yaris 2005г. купена во МК со реални 143.000км, направен комплет сервис во одлична состојба како надворешно така и внатрешно, измината и е рег., цената не е фиксна, потрошувачка градска 5 отворено 4.

Se prodava Toyota Yaris 2005g. kupena vo MK so realni 143.000km, napraven komplet servis vo odlichna sostojba kako nadvoreshno taka i vnatreshno, izminata i e reg., cenata ne e fiksna, potroshuvachka gradska 5 otvoreno 4.

Информации за огласувачот

Tојота
071287780