Toyota Verso 7 седишта 2.0 126КЅ

Тип на оглас Се продава
Цена: 551,800 мкд / 8,900
Бренд / Модел: Toyota Verso
Каросерија: Седан
Произведена: 2011
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Регистрација македонска, регистрирана до 04.2020, сила на моторот: 93 кw / 126 кс, клима, нови гуми 2018-та.

Registracija makedonska, registrirana do 04.2020, sila na motorot: 93 kw / 126 ks, klima, novi gumi 2018-ta.

Информации за огласувачот

Mиле
070207665