Toyota RAV4

Тип на оглас Се продава
Цена: 430,900 мкд / 6,950
Бренд / Модел: Toyota Rav 4
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2007
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Колата е од први газди купена со редовни сервиси потврдено со сервисни документи. Има направено комплет сервиси каиши со затегачи, уље филтри, комплет плочки, гланц нови гуми, сите четири, пали вози немате никакви давачки по нејзе, во беспрекорна состојба е, може да си ја проверите во сервис по ваш избор. Фул опрема. Платени се сите давачки до регистрација.

Kolata e od prvi gazdi kupena so redovni servisi potvrdeno so servisni dokumenti. Ima napraveno komplet servisi kaishi so zategachi, ulje filtri, komplet plochki, glanc novi gumi, site chetiri, pali vozi nemate nikakvi davachki po nejze, vo besprekorna sostojba e, moze da si ja proverite vo servis po vash izbor. Ful oprema. Plateni se site davachki do registracija.

Информации за огласувачот

авто барон
071327767