Toyota Rav 4 2.2 D4D 6 месеци гаранција

Тип на оглас Се продава
Цена: 514,600 мкд / 8,300
Бренд / Модел: Toyota Rav 4
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2007
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Климатроник, фул екстра состојба, платени давачки до регистрација.

Klimatronik, ful ekstra sostojba, plateni davachki do registracija.

Информации за огласувачот

Борче
070221051
078654548
071216879