Toyota Rav 4 2.2 D4D 177KS 2007 4x4

Тип на оглас Се продава
Цена: 458,800 мкд / 7,400
Бренд / Модел: Toyota Rav 4
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2007
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Крива Паланка, Крива Паланка

Со фул опрема, кожен салон како нов, eнтериер сочуван, 4 гуми Мишелин, во топ состојба.

So ful oprema, kozen salon kako nov, enterier sochuvan, 4 gumi Mishelin, vo top sostojba.

Информации за огласувачот

авто_мси
071294616