Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Toyota Land Crusier
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2004
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D Automatic 7 sedista

-Регистрирана
-Одлично сочувана
-Клима
-Греачи на седишта

Toyota Land Cruiser 3.0 D-4D Automatic 7 sedista

-Registrirana
-Odlichno sochuvana
-Klima
-Greachi na sedishta

Информации за огласувачот

Plac Auto
071525797