Toyota Corolla Verso

Тип на оглас Се продава
Цена: 248,000 мкд / 4,000
Бренд / Модел: Toyota Corolla Verso
Каросерија: Караван
Произведена: 2003
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Крушево, Крушево

Во одлична состојба. Од опрема поседува: климатроник ( одлично функционира)-серво- абс/есп- борд компјутер- два оригинални клуча со далечинско- алуминиумски бандаши со 4 нови летни гуми- електрично подесување на прозори и ретровизори- оригинал цд радио. Возилото е редовно одржувано, гаражирано и сервисирано. Го поседува најиздржливиот мотор на Тоyота 2.0 D4D 66кw со просечна потрошувачка од 4л/100км. Ентериерот, шасијата, подвозјето, на возилото се како на возило од салон!Возилото може да се види, проба и провери каде вие ќе посакате.

Vo odlichna sostojba. Od oprema poseduva: klimatronik ( odlichno funkcionira)-servo- abs/esp- bord kompjuter- dva originalni klucha so dalechinsko- aluminiumski bandashi so 4 novi letni gumi- elektrichno podesuvanje na prozori i retrovizori- original cd radio. Voziloto e redovno odrzuvano, garazirano i servisirano. Go poseduva najizdrzliviot motor na Toyota 2.0 D4D 66kw so prosechna potroshuvachka od 4l/100km. Enterierot, shasijata, podvozjeto, na voziloto se kako na vozilo od salon!Voziloto moze da se vidi, proba i proveri kade vie ke posakate.

Информации за огласувачот

Aце
077790423