Toyota Corolla Verso 2.2 D4D 100кw 7 седишта 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: 272,800 мкд / 4,400
Бренд / Модел: Toyota Corolla Verso
Каросерија: Караван
Произведена: 2007
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Во многу добра кондиција, 6 брзини, моторот извореден, на ланче, колата е со 5+2 седишта, без удари, прва боја. Од опрема: климатроник, темпомат, фабрички алу бандажи, електрика на сите прозори, два клуча. Се функционира како треба, платено се до регистрација, без замени.

Vo mnogu dobra kondicija, 6 brzini, motorot izvoreden, na lanche, kolata e so 5+2 sedishta, bez udari, prva boja. Od oprema: klimatronik, tempomat, fabrichki alu bandazi, elektrika na site prozori, dva klucha. Se funkcionira kako treba, plateno se do registracija, bez zameni.

Информации за огласувачот

Зоран
078307464