Toyota Aygo 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: 238,700 мкд / 3,850
Бренд / Модел: Toyota Aygo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Битола, Битола

Без можност за замена, само кеш или на фактура.
** За повеќе информации за возилото пишете ни порака или на Viber, бидејќи сум во странство.

Bez moznost za zamena, samo kesh ili na faktura.
** Za poveke informacii za voziloto pishete ni poraka ili na Viber, bidejki sum vo stranstvo.

Информации за огласувачот

Кире
070902117