Toyota Aygo 1.4 D4D 6 месеци гаранција

Тип на оглас Се продава
Цена: 210,800 мкд / 3,400
Бренд / Модел: Toyota Aygo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Тоyота Аyго 1.4 D4D 2006год., 55кw со фул опрема во одлична состојба. Платени се сите давачки до регистрација.

Toyota Aygo 1.4 D4D 2006god., 55kw so ful oprema vo odlichna sostojba. Plateni se site davachki do registracija.

Информации за огласувачот

Борче
070221051
078654548
071216879