Toyota Avensis 4D 2.0D

Тип на оглас Се продава
Цена: 272,800 мкд / 4,400
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Караван
Произведена: 2005
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Се продава Тојота Авенсис 2.0 со нај фул опрема во екстра состојба.

- сервисирано уље и сите филтри
- кожни седишта
- ксенон светла
- греачи на седишта
- темпомат
- борд компјутер навигација
- нов аколуматор
- нов сет ламела, потисна и др лагер. лук
- нови дискови напред
- фабричко затемнети стакла - атест

Можна замена за помала кола со ваша доплата.

Колата е во екстра состојба, проверка каде вие сакате.

Se prodava Tojota Avensis 2.0 so naj ful oprema vo ekstra sostojba.

- servisirano ulje i site filtri
- kozni sedishta
- ksenon svetla
- greachi na sedishta
- tempomat
- bord kompjuter navigacija
- nov akolumator
- nov set lamela, potisna i dr lager. luk
- novi diskovi napred
- fabrichko zatemneti stakla - atest

Mozna zamena za pomala kola so vasha doplata.

Kolata e vo ekstra sostojba, proverka kade vie sakate.

Информации за огласувачот

T-computers
070906907