Toyota Avensis 2004

Тип на оглас Се продава
Цена: 248,000 мкд / 4,000
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Фул опремена, прв газда, сервисирана во Тоyота мотор, одличен семеен автомобил за душа, зимски и летни гуми.

Ful opremena, prv gazda, servisirana vo Toyota motor, odlichen semeen avtomobil za dusha, zimski i letni gumi.

Информации за огласувачот

Ива
076865239