Toyota Avensis 2.0 2004г дизел фул опремена прв газда

Тип на оглас Се продава
Цена: 241,800 мкд / 3,900
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Тојота Авенсис 2004г 2.0 дизел фул опремена прв газда сервисирана со сервисна од тоyота

Tojota Avensis 2004g 2.0 dizel ful opremena prv gazda servisirana so servisna od toyota

Информации за огласувачот

///
075637586