Toyota Avensis 2.0D 4D

Тип на оглас Се продава
Цена: 297,600 мкд / 4,800
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

16ки алумински бандажи, команди на волан, темпомат, електрика на сите 4 прозори, борд компјутер, греење, климатроник, двозонски-исправен, ABS ESP ASC 8 воздушни перничиња, регистрирана до 05.2019. Направен сервис пред 200км, нови гуми, ЦД чангер со 6 цда, тест фолии. Можна замена со Honda Accord над 2006.

16ki aluminski bandazi, komandi na volan, tempomat, elektrika na site 4 prozori, bord kompjuter, greenje, klimatronik, dvozonski-ispraven, ABS ESP ASC 8 vozdushni pernichinja, registrirana do 05.2019. Napraven servis pred 200km, novi gumi, CD changer so 6 cda, test folii. Mozna zamena so Honda Accord nad 2006.

Информации за огласувачот

оглас
078260995