Toyota Avensis 2.0

Тип на оглас Се продава
Цена: 303,800 мкд / 4,900
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Одлицно сочувана и редовно сервисирана. Дизел направен сервис, масло, филтри во месец Јануари 2019.

Odlicno sochuvana i redovno servisirana. Dizel napraven servis, maslo, filtri vo mesec Januari 2019.

Информации за огласувачот

Драган
070588015