Toyota Avensis 2.0 D-4D 110KS

Тип на оглас Се продава
Цена: 154,938 мкд / 2,499
Бренд / Модел: Toyota Avensis
Каросерија: Седан
Произведена: 2001
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Можна замена за Тоyота Yaris, Aygo, Citroen C3, Peugeot 207, Opel Corsa, Ford Fiesta..
Комплет опрема, клима, стакла металик, направен голем сервис!Потисна ламела со сите филтри!

Mozna zamena za Toyota Yaris, Aygo, Citroen C3, Peugeot 207, Opel Corsa, Ford Fiesta..
Komplet oprema, klima, stakla metalik, napraven golem servis!Potisna lamela so site filtri!

Информации за огласувачот

Тони
075432400