Toyota Auris 2.2 D-CAT 2008 старт стоп палење

Тип на оглас Се продава
Цена: 294,500 мкд / 4,750
Бренд / Модел: Toyota Auris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 170000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се продава Тојота Аурис 2.2 Д 177кс на ланче

- паркинг сензори
- старт стоп
- екстра кола
- 17-ки алуминиумски фабрички бандажи
- перфектна вожња
- темпомат команди на волан
- највисоко ниво на опрема

нова купена 33500 евра

Se prodava Tojota Auris 2.2 D 177ks na lanche

- parking senzori
- start stop
- ekstra kola
- 17-ki aluminiumski fabrichki bandazi
- perfektna voznja
- tempomat komandi na volan
- najvisoko nivo na oprema

nova kupena 33500 evra

Информации за огласувачот

стан
075420760