Toyota Auris 2.0 D4D 6 месеци гаранција

Тип на оглас Се продава
Цена: 322,400 мкд / 5,200
Бренд / Модел: Toyota Auris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Климатроник, фул платени давачки до регистрација.

Klimatronik, ful plateni davachki do registracija.

Информации за огласувачот

Борче
070221051
078654548