Toyota Auris 2.0 D4D

Тип на оглас Се продава
Цена: 309,938 мкд / 4,999
Бренд / Модел: Toyota Auris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Возилото е од Швајцарија со реални км, со сервисна книшка мотор 2.0D, дизел, прва регистрација 27.02.2009 год. Цената е фиксна.

Voziloto e od Shvajcarija so realni km, so servisna knishka motor 2.0D, dizel, prva registracija 27.02.2009 god. Cenata e fiksna.

Информации за огласувачот

Голф
071361772