Toyota Auris 2.0 D-4D

Тип на оглас Се продава
Цена: 309,938 мкд / 4,999
Бренд / Модел: Toyota Auris
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2008
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Сензор за дожд, светла за магла, цд мп3 радио, поседува нови зимски гуми. Во мнг добра состојба.

Senzor za dozd, svetla za magla, cd mp3 radio, poseduva novi zimski gumi. Vo mng dobra sostojba.

Информации за огласувачот

Голф
070328961