Toyota Corolla 1.4D

Тип на оглас Се продава
Цена: 310,000 мкд / 5,000
Бренд / Модел: Toyota Corolla
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 150000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Градско

Како нова, климатроник, елек. на се, абс епс, нови зимски гуми и летни плус, регистрирана до 02.2020 год.

Kako nova, klimatronik, elek. na se, abs eps, novi zimski gumi i letni plus, registrirana do 02.2020 god.

Информации за огласувачот

Игор
078418415