Tермо печка Цер 6кw целосно исправна со постоље

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Локација: Битола, Битола

Одлично сочувана без никакви проблеми, со неа оди и постоље.

Odlichno sochuvana bez nikakvi problemi, so nea odi i postolje.

Информации за огласувачот

ПАУЛ
075388281