Се продава стан Тафталиџе 1 кај педагошка 60м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,906,000 мкд / 63,000
Изградба: 1990
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 60
Лифт: Да
Подрум: Да
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: педагошка
Локација: Скопје, Карпош

Парно, лифт, реновиран.

Parno, lift, renoviran.

Информации за огласувачот

светлана
071258850
078207011