Suzuki GSXR 1000 2005 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 310,000 мкд / 5,000
Бренд / Модел: Друг бренд Друг модел
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Велес, Велес

Во одлична состојба, 2005 година може замена за кола.

Vo odlichna sostojba, 2005 godina moze zamena za kola.

Информации за огласувачот

Енко
076276799