Стан во строг центар на Скопје до собрание 52м2

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 24,800 мкд / 400
Изградба: 1970
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 52
Паркинг: На улица
Адреса: Димитрие Чуповски - До собрание
Локација: Скопје, Центар

Се издава стан во строг центар на Скопје до Собрание на РМ

Греење: Централно
Спрат: 3 кат
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Година на реновирање: 2015
Број на бањи: 1
Ориентација: Исток

Станот е 52 м2 веднаш наспроти Порта Македонија.
Станот е реновиран, празен и се издава и како деловен простор за канцеларии за подолг временски период.
Климатизиран, централно парно,блиндор врата.

Цената е фиксна

Se izdava stan vo strog centar na Skopje do Sobranie na RM

Greenje: Centralno
Sprat: 3 kat
Sostojba: Renoviran
Oprema: Prazen
Godina na renoviranje: 2015
Broj na banji: 1
Orientacija: Istok

Stanot e 52 m2 vednash nasproti Porta Makedonija.
Stanot e renoviran, prazen i se izdava i kako deloven prostor za kancelarii za podolg vremenski period.
Klimatiziran, centralno parno,blindor vrata.

Cenata e fiksna

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015