Стан во населба Аеродром до Н. Железничка 94м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 5,456,000 мкд / 88,000
Изградба: 1991
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 2
Квадратура: 94
Лифт: Да
Подрум: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Улица Бојмија
Локација: Скопје, Аеродром

Се продава стан во населба Аеродром веднаш до Неоком. Зградата е со гаража парно и лифт. Станот поседува 94м2 и гаража од 20м2 со имотен лист. Станот се наоѓа на 5ти кат со ориентација север југ.

Se prodava stan vo naselba Aerodrom vednash do Neokom. Zgradata e so garaza parno i lift. Stanot poseduva 94m2 i garaza od 20m2 so imoten list. Stanot se naogja na 5ti kat so orientacija sever jug.

Информации за огласувачот

Власте
070222833