Стан во КОЗЛЕ 58м2 спроти Германска амбасада

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,961,800 мкд / 63,900
Изградба: 2010
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 58
Паркинг: На улица
Адреса: Леринска 72А (спроти Германска амбасада)
Локација: Скопје, Карпош

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ - БЕЗ АГЕНЦИИ

STANOT E VEDNASh VSELIV - BEZ AGENCII

Информации за огласувачот

Горан
070804040