стан во кисела вода

Тип на оглас Се продава
Цена: 2,715,600 мкд / 43,800
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 52
Подрум: Да
Адреса: пушкинова бр.6 влез 2
Локација: Скопје, Кисела Вода

стан со две спални дневна и кујна одделна
се наоѓа веднаш карши тинексот кај општината

stan so dve spalni dnevna i kujna oddelna
se naogja vednash karshi tineksot kaj opshtinata

Информации за огласувачот

Ivan
078315667