Стан во Аеродром 36 m2 веднаш вселив

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 1995
Опрема: Празен
Соби: 1
Балкони: 1
Квадратура: 36
Паркинг: На улица
Адреса: Аеродром
Локација: Скопје, Аеродром

Се продава стан во Аеродром од 36 м2 на 5-ти кат, 2 соби, тераса, станот е празен и веднаш вселив. Може да се погледне во секое време.

Шифра 5630

Se prodava stan vo Aerodrom od 36 m2 na 5-ti kat, 2 sobi, terasa, stanot e prazen i vednash vseliv. Moze da se pogledne vo sekoe vreme.

Shifra 5630

Информации за огласувачот

Милениум Ком
075278789
075496670
02460954