Стан на Прилепска 65м2

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 1970
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 65
Паркинг: На улица
Адреса: Прилепска
Локација: Битола, Битола

Стан на Прилепска 65м2 се издава на подолг период

Греење: Струја
Спрат: Приземје
Состојба: Стар
Лифт: Не
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Ориентација: Југ

Stan na Prilepska 65m2 se izdava na podolg period

Greenje: Struja
Sprat: Prizemje
Sostojba: Star
Lift: Ne
Broj na banji: 1
Podrum: Ne
Orientacija: Jug

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090