СТАН 94 м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 5,580,000 мкд / 90,000
Изградба: 1975
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 94
Подрум: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: Коста Новаковиќ
Локација: Скопје, Аеродром

Стан 94м2 + 4м2 подрум + 10м2 тераса. Реновиран 2018, 2 бањи, исток запад, простран и светол.

Stan 94m2 + 4m2 podrum + 10m2 terasa. Renoviran 2018, 2 banji, istok zapad, prostran i svetol.

Информации за огласувачот

Благоја
071829000