Стан 84 м2 во реонски Центар Аеродром

Тип на оглас Се продава
Цена: 50,840 мкд / 820
Изградба: 2007
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 84
Лифт: Да
Подрум: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: В.С. Бато 34/38
Локација: Скопје, Аеродром

Продавам комплетно наместен трособен стан 84 м2 со голема тераса и 4 м2 подрум, во Реонски центар Аеродром. Станот е со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, 1 купатило и 1 WC. Станот е на 7 спрат во зграда со 1 влез и лифт. Се наоѓа во близина на новиот трговски центар Лиса и во непосредна близина на трговските центри Капитол и Бисер. На само 100 метри има градинка и основно училиште, а пред самата зграда има голем парк како и детско игралиште. Бесплатен паркинг пред самата зграда. Контакт на тел. после 17:00 часот.

Prodavam kompletno namesten trosoben stan 84 m2 so golema terasa i 4 m2 podrum, vo Reonski centar Aerodrom. Stanot e so 2 spalni sobi, dnevna so trpezarija i kujna, 1 kupatilo i 1 WC. Stanot e na 7 sprat vo zgrada so 1 vlez i lift. Se naogja vo blizina na noviot trgovski centar Lisa i vo neposredna blizina na trgovskite centri Kapitol i Biser. Na samo 100 metri ima gradinka i osnovno uchilishte, a pred samata zgrada ima golem park kako i detsko igralishte. Besplaten parking pred samata zgrada. Kontakt na tel. posle 17:00 chasot.

Информации за огласувачот

Бацко
075316980