Стан 47 м2 Кисела Вода кај Економско

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 2000
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 47
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Кисела Вода
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода кај Економското училиште, 47 м2 + 3 на тераса, 5-ти кат (спална, кујна со трпезарија, дневна, тераса), имотен лист, во одлична состојба, вреди да се види.

Шифра 14045

Se prodava stan vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto uchilishte, 47 m2 + 3 na terasa, 5-ti kat (spalna, kujna so trpezarija, dnevna, terasa), imoten list, vo odlichna sostojba, vredi da se vidi.

Shifra 14045

Информации за огласувачот

Милениум Ком
075496670
075278789