Собни врати со каси во супер состојба

Тип на оглас Се продава
Цена: 2,480 мкд / 40
Локација: Скопје, Гази Баба

Продавам собни врати со каси во супер состојба, внимателно извадени и неоштетени. Димензија 85 широчина 200 височина.

Prodavam sobni vrati so kasi vo super sostojba, vnimatelno izvadeni i neoshteteni. Dimenzija 85 shirochina 200 visochina.

Информации за огласувачот

Александар
075422695