Smart for-two 1.0 turbo 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Smart Fortwo
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Бутел

Smart for-two 1.0 turbo 2007

-Регистриран со зелен картон

Smart for-two 1.0 turbo 2007

-Registriran so zelen karton

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
070299004