Seat Ibiza 1.4 TDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 204,538 мкд / 3,299
Бренд / Модел: Seat Ibiza
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Велес, Чашка

Ибицата е во одлична состојба, увезена од Швајцарија.

Ibicata e vo odlichna sostojba, uvezena od Shvajcarija.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001