Seat Ibiza 1.4 86ks Benzin-Plin 2007

Тип на оглас Се продава
Цена: 195,300 мкд / 3,150
Бренд / Модел: Seat Ibiza
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Скопје, Кисела Вода

Seat Ibiza 1.4 16V 63kw 86ks

-Платени сите давачки до регистрација
-Плин со A-test

Од опрема поседува:

-Клима
-Борд компјутер
-ESP
-AIR BАG
-Електрика на стакла
-Електрика на ретровизори
-Централно заклучување
-2 оригинални клуча
-4 солидни гуми
-CD Радио Sony
-Подесив волан
-Кожен волан и др.

Цената е фиксна

Seat Ibiza 1.4 16V 63kw 86ks

-Plateni site davachki do registracija
-Plin so A-test

Od oprema poseduva:

-Klima
-Bord kompjuter
-ESP
-AIR BAG
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Centralno zakluchuvanje
-2 originalni klucha
-4 solidni gumi
-CD Radio Sony
-Podesiv volan
-Kozen volan i dr.

Cenata e fiksna

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579