Se prodava zemjishte

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Квадратура: 3
Локација: Прилеп, Прилеп

Se prodava zemjishte do glaven asvaltiran pat na 4km od centarot na Prilep.

Информации за огласувачот

Dean
078402248