Се продава Toyota Corolla 2009 год.

Тип на оглас Се продава
Цена: 496,000 мкд / 8,000
Бренд / Модел: Toyota Corolla
Каросерија: Седан
Произведена: 2009
Километража: 45000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Аеродром

Во беспрекорна состојба, купена и одржувана во Тоyота Македонија, 1.4, бензин, 74 кw, со реални 51.500 км. има сет зимски гуми Континентал од 2017 год. со челични бандаши и сет летни гуми Континентал со алуминиумски бандаши. Регистрирана до мај 2019 со зелен картон.

Vo besprekorna sostojba, kupena i odrzuvana vo Toyota Makedonija, 1.4, benzin, 74 kw, so realni 51.500 km. ima set zimski gumi Kontinental od 2017 god. so chelichni bandashi i set letni gumi Kontinental so aluminiumski bandashi. Registrirana do maj 2019 so zelen karton.

Информации за огласувачот

Jaзз
076427330