Се продава стан во населба Маџари

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,162,000 мкд / 51,000
Опрема: Празен
Соби: 3
Балкони: 2
Квадратура: 73
Подрум: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Благоја Стефковски бр.25 1/16
Локација: Скопје, Гази Баба

Се продава стан во населба Маџари, 73м² (63м2 внатрешна површина и 10м2 тераси) , станот е на 4ти кат, трособен, со приклучок за парно до врата и 7м2 подрум. Со паркинг пред зградата.

Se prodava stan vo naselba Madzari, 73m² (63m2 vnatreshna povrshina i 10m2 terasi) , stanot e na 4ti kat, trosoben, so prikluchok za parno do vrata i 7m2 podrum. So parking pred zgradata.

Информации за огласувачот

Владимир
071551177