Се продава стан дуплекс 103м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 3,720,000 мкд / 60,000
Изградба: 2019
Опрема: Празен
Соби: 5
Балкони: 2
Квадратура: 102
Паркинг: На улица
Адреса: ЈНА
Локација: Битола, Битола

Се продава стан дуплекс 103м2 со 2 балкони и визба

Греење: Дрва
Спрат: 4 кат
Состојба: Стар
Лифт: Не
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Ориентација: Запад

Се продава одличен стан дуплекс по 50м2 корисна површина на 4ти+5ти кат со внатрешни скали
4ти кат - дневен престој со трпезарија,кујна реновирано купатило и балкон
5ти кат -две спални соби,купатило,остава и балкон
Станот е веднаш вселив

Цената не е фиксна

Se prodava stan dupleks 103m2 so 2 balkoni i vizba

Greenje: Drva
Sprat: 4 kat
Sostojba: Star
Lift: Ne
Broj na banji: 2
Podrum: Da
Orientacija: Zapad

Se prodava odlichen stan dupleks po 50m2 korisna povrshina na 4ti+5ti kat so vnatreshni skali
4ti kat - dneven prestoj so trpezarija,kujna renovirano kupatilo i balkon
5ti kat -dve spalni sobi,kupatilo,ostava i balkon
Stanot e vednash vseliv

Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015