Се продава стан 91м2.

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Реновиран: Да
Опрема: Полунаместен
Соби: 4
Балкони: 2
Квадратура: 91
Адреса: Атинска 8а.
Локација: Скопје, Карпош

Се продава стан кај млечен ресторан.
Цена по договор.
Веднаш вселив.
3 спрат.

Se prodava stan kaj mlechen restoran.
Cena po dogovor.
Vednash vseliv.
3 sprat.

Информации за огласувачот

Aneta Lazarova
072278552