Се продава Peugeot 206 1.4

Тип на оглас Се продава
Цена: 111,600 мкд / 1,800
Бренд / Модел: Peugeot 206
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 1999
Километража: 25000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Скопје, Центар

Продавам Peugeot 1.4 206, колата е во одлична состојба, со атестиран плин.

Prodavam Peugeot 1.4 206, kolata e vo odlichna sostojba, so atestiran plin.

Информации за огласувачот

Дејан
070561101